Okná Veka

VEKA systém pre dokonalú energetickú bilanciu

S modernými plastovými oknami VEKA Alphaline 90 môže vykazovať Váš dom dokonalú energetickú bilanciu. 6-komorová konštrukcia profilov s hĺbkou 90 mm už v základnom prevedení ponúka vynikajúce hodnoty tepelnej izolácie. Navyše možno tieto hodnoty, za pomoci tepelnoizolačných vložiek vsunutých do profilov ešte zvýšiť - pre najvyššie požiadavky na tepelnú izoláciu. Príjemné izbová klíma pri každom počasí je garantovaná. Navyše: zimné náklady na kúrenie zostanú prekvapivo nízke. Presvedčivý je tiež klasický dizajn systému: So svojimi ľahko zaoblenými hranami je vhodný pre najrôznejšie stavebné štýly - ako pre moderné novostavby, tak aj pre rekonštrukcie starších objektov.

Mierne zaoblené hrany

prepožičiavajú systému  Alphaline 90 klasický dizajn.

Vysoké hodnoty tepelnej izolácie

až do Uw = 0,8 W / m2K podľa použitého zasklenia sú možné. Výrazné zníženie nákladov na vykurovanie.

Veľmi kvalitné sivé alebo čierne tesnenie.

Systém so stredovým tesnením spoľahlivo zabráni prieniku chladu, prievanu a vlhkosti.

Pozinkované kovové výstuhy

zaručujú optimálne statické vlastnosti, bezpečnosť a trvalú funkčnosť. (Podľa technogických predpisov VEKA)

Profily s hĺbkou 90 mm

a 6-komorovou konštrukciou dokonale zamedzí pôsobeniu ovzdušia a starajú sa takto o najlepšiu tepelnú ochranu.

Úspora energie sa oplatí

6-komorová konštrukcia silných profilov VEKA poskytuje najlepšie tepelnú ochranu. Znižuje Vašu spotrebu energie a výrazne šetrí náklady na vykurovanie.

Príjemné obytné klíma

Vynikajúce izolačné vlastnosti profilov VEKA udržujú konštantnú izbovú teplotu a spoluvytvára príjemný pocit bývanie. Doplnkové tesnenie zamedzuje prieniku chladu a prievanu.

Viac bezpečia

Okná musia podľa polohy a prístupu plniť úplne rozličné požiadavky na bezpečnosť. Pomocou špeciálneho kovanie, zasklenia a kľučiek dosiahnete požadovanej odolnosti proti vlámaniu.

Optimálna ochrana proti hluku

Zaťaženie hlukom znižuje obytný komfort a môže dokonca ohroziť aj zdravie. Už v základnom prevedení poskytujú okná z profilov VEKA ochranu pred hlukom a možno je navyše vybaviť až pre najvyššiu triedu zvukovej izolácie.

V mnohých farbách

Farebné okná a dvere dodávajú výtvarný akcent. Viac ako 30 farieb a dekorov dreva ponúka individuálne riešenie pre každý vkus a každý typ domu.

Hodnota s budúcnosťou

Investície do nových okien sa oplatí, pretože hodnota Vašej nehnuteľnosti rastie. Kvalitné profily VEKA s veľmi hladkým povrchom zostanú dlhé roky pekné, možno ich ľahko a rýchlo umyť a nikdy sa nemusí natierať.

Potrebujete rýchlo kvalitné plastové okná?  Kontaktujte nás